Jsme rodinná firma, která se specializuje na prodej společenských, svatebních, plesových i letních šatů. Naleznete u nás i šaty do tanečních, nebo na věneček. Nabízíme Vám také úpravu šatů na míru. Za naši specialitu považujeme výrobu podvazků na přání. Řídíme se heslem, kvalita nade vše. Proto všechny produkty před odesláním pečlivě kontrolujeme. Snažíme se, abyste byly s našimi kousky vždy spokojeny a dostali tu nejlepší kvalitu. Nepracujeme jen na sobě, ale během naší práce se snažíme ostatní inspirovat na našem Instagramu, Facebooku nebo blogu, kde se například dozvíte, jak vybrat svatební či plesové šaty. Děkujeme, že jste si vybrali právě nás, protože stále věříme, že klienti ocení poctivou práci lidí, kteří ji dělají s láskou. Příjemný nákup přeje celý tým DiaVera.cz


Jak správně vybrat podvazek?

Jak správně vybrat podvazek?

Připravili jsme pro Vás několik rad, jak zvolit ten nejvhodnější a nejkrásnější svatební podvazek:

Nemějte z výběru podvazku strach, není na tom nic složitého. I když se kolem výběru svatebního podvazku pro nevěstu spřádá spousta lidových zvyků a tradic, žádné univerzální pravidlo není. Vůbec nezáleží na tom, jestli si nevěsta vybírá podvazek sama pro sebe, nebo jí ho pořizuje družička, svědkyně či někdo z rodiny.


Jaké můžeme mít svatební hry se svatebním podvazkem?

Jaké můžeme mít svatební hry se svatebním podvazkem?

Přemýšlíte nad programem svatby a jak do něho zahrnout tradice? Jak jimi můžete pobavit svatebčany? Co třeba tradice se svatebním podvazkem.

Může se stát, že se nevěstě sejde před svatbou několik podvazků naráz. Nejedná se o žádnou výjimku a vůbec to není na škodu. V některých státech mají nevěsty dva záměrně a oba si navlékají na jednu nohu, aby jim alespoň jeden mohl zůstat na noze celý den budoucího manžela, jako příslib vášnivé noci. Následně si ho může nechat na památku.