Doprava zboží:

Veškeré zboží, které nabízíme, je skladem (pokud není u konkrétního produktu uvedeno jinak). Objednávky odesíláme zpravidla do 3 pracovních dnů od přijetí objednávky či platby. Vždy se snažíme dodržet tuto dobu odeslání, ale pokud by nastalo u Vaší objednávky prodlení s odesláním, vždy to má své opodstatnění, za které se předem omlouváme. Věřte, že děláme, co můžeme, aby bylo Vámi objednané zboží u Vás co nejdříve. Chceme, aby Vám přišlo zboží v té největší kvalitě, proto každý kousek před zabalením pečlivě kontrolujeme.

Zásilky zasíláme prostřednictvím České pošty, Zásilkovny nebo nejlevnější přepravní společností (PPL, DPD, DHL atd.). Jestliže zvolíte přepravu Českou poštou a nebudete k zastižení na Vámi uvedené adrese, předá Vám doručovatel písemné oznámení o uložení zásilky na nejbližší pobočce České pošty. V případě zvolení dopravy formou Zásilkovny, bude Vám zaslán informační email i SMS o termínu vyzvednutí na pobočce společnosti.

Zboží zasíláme také do zahraničí (Slovensko, Německo, Anglie), a to přes Zásilkovnu nebo zahraničního přepravce (DHL International)

Způsoby platby:

Platbu akceptujeme buď převodem předem na náš účet (kdy platba musí být v rámci závazné objednávky připsána max. do 3 pracovních dnů, v opačném případě je objednávka bezpodmínečně zrušena). Druhou možností je platba na dobírku.